Winietki ślubne z podziękowaniem dla gości

Planujesz kupić winietki, ale musisz mieć też podziękowania i to wszystko w ściśle ustalonym budżecie? Jest rozwiązanie i my je mamy – winietki ślubne z podziękowaniem za jednym zamachem to ekonomiczny sposób. Mimo, że oszczędzasz kupując jeden produkt zamiast dwóch – to nic nie tracisz, a wręcz w oczach zaproszonych gości możesz zyskać jeszcze więcej, za kreatywność i pomysłowość.

Prezentowane ślubne winietki nie tylko pomogą Ci umiejscowić gości weselnych według najlepszego klucza, ale też pięknie wyglądają. Ta doskonała dekoracja wpisze się w wystrój przyjęcia, by po jego zakończeniu gościć jako urocza pamiątka obecności w tym wydarzeniu. Zapewniamy personalizację i opakowanie w cenie.

Nie szukaj więcej nigdzie indziej pomysłu na winietki i podziękowania, skoro te drewniane serduszka mogą sobie z tym poradzić równocześnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty już teraz, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań o winietki ślubne z podziękowaniem – jesteśmy do dyspozycji.

ślubne winietki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz ślubne winietki?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy “UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.