Upominki na Komunię dla gości – zawieszka

Zawieszka to oryginalny i praktyczny upominek na komunię dla gości. Prezent ze sklejki brzozowej o grubości 3mm jest dokładnie obrobiony i wyszlifowany. Produkt przeszedł kontrolę pod kątem wszelkich wad fabrycznych, w tym nieestetycznych przypaleń. Centralną część koła o średnicy 6 cm zajmuje napis „Pierwsza Komunia Święta”. Poniżej pozostawiono miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Na uwagę zasługuje nadruk przedstawiający złożone do modlitwy dłonie z różańcem. Grafikę dodatkowo uzupełniają kolorowe róże. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym subtelnie. To dobry wybór dla osób ceniących sobie minimalistyczne rozwiązania. Wiadomość dotyczącą personalizacji pamiątki na komunię dla gości prosimy wysyłać drogą mailową bądź umieszczać w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia dodatkowo (opcja płatna) dołączamy woreczek w który można zapakować upominek.

pamiątki na komunię dla gości
Pamiątki na Komunię dla gości – zawieszka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Praktycznym i eleganckim upominkiem dla gości uczestniczących w Pierwszej Komunii Świętej może być drewniane kółko z kolorowym nadrukiem. Wykonujemy takie wystarczająco długo, aby móc stwierdzić, iż właśnie tego rodzaju produkty cieszą się największą popularnością. W naszej ofercie znaleźć można praktyczne i zarazem modne upominki na komunię dla gości w przystępnych cenach. Tworzymy je na zamówienie. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

upominki na komunię dla gości
Upominki na Komunię dla gości za przybycie

Opis produktu ze strony OLX:

Zajmujemy się tworzeniem na zamówienie oryginalnych produktów z kolorowym nadrukiem. Nasze pamiątki na Komunię dla gości mogą być doskonałym upominkiem dla wszystkich gości, którzy przybywają na taką uroczystość. Nadają się praktycznie dla gości w każdym wieku. Są nie tylko eleganckie, ale też praktyczne. Mogą stanowić ozdobę, a także trwałą pamiątkę z tego jakże ważnego wydarzenia. Możliwość personalizacji.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.