Upominki na Dzień Matki – zawieszki motyle

Elegancki upominek na dzień mamy? To nasza specjalność! Mamy nieprzebrane pomysły na to, co jeszcze zaproponować w naszej ofercie, aby każda mama była szczęśliwa i miło zaskoczona. Tym razem stawiamy na iście wiosenny motyw – drewniany motyl w formie uroczej zawieszki, którą można uzupełnić lizakiem to naprawdę oryginalna rzecz i super pamiątka na lata.

Nie trzeba wydawać wszystkich oszczędności na Dzień Matki – pomysł jest ważniejszy. Podchodzimy do tego dokładnie w ten sam sposób, dlatego możemy zaproponować coś, co jest równocześnie tanie i cenowo okazyjne. Taka zawieszka dla mamy jako prezent sprawdzi się idealnie. Dodatkowo możesz mieć pewność co do jej jakości i solidności wykonania – Twoja Mama będzie mieć swój skarb od ukochanego dziecka w świetnym stanie jeszcze na długi czas od momentu wręczenia.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak serdecznie zachęcić do tego, by wykorzystać tę gotową inspirację przy nadchodzącym święcie. 26 maj – ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Nie daj się zaskoczyć i złóż zamówienie na ten wyjątkowy prezent na Dzień Matki już dzisiaj.

upominek na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,0 cm,
  • produkt bez dołączonego lizaka i wstążki,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.