Upominki na Dzień Mamy do przedszkola

Chcesz podarować mamie z okazji jej święta coś naprawdę wyjątkowego? Nie szukaj dalej, niż ten magnes na lodówkę! Na pierwszy rzut oka – drobiazg. Każde kolejne spojrzenie pozwala odkrywać szczegóły, które doceni i pokocha Twoja Mama. Piękna szata graficzna, doskonałe wykończenie, idealne wymiary i to wszystko w naprawdę okazyjnej cenie.

Proponowane wzory sprawdzą się równie dobrze jako upominki na dzień mamy do przedszkola. Jeśli więc odpowiadasz za przygotowanie tego fragmentu dla wspólnej celebracji święta 26 maja – koniecznie przyjrzyj się im bliżej i nie czekaj ze złożeniem zamówienia na ostatnią chwilę.

Jednak bez względu na to, czy chodzi o upominek dla mamy w przedszkolu, czy też Twój prywatny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki – ten drewniany drobiazg zawsze ucieszy. Wykonanie ze sklejki brzozowej sprawi, że będzie jeszcze przez długie lata prezentować się naprawdę ładnie, a co za tym idzie – cały czas cieszyć i budzić piękne wspomnienia. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej gotowej inspiracji prezentowej! Istnieje również dokupienie do upominku woreczka ozdobnego.

upominek dla mamy w przedszkolu

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,2 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.