Upominki na chrzest dla gości z nadrukiem

Upominek dla gości na chrzest w postaci magnesu na lodówkę z pewnością przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny. Produkt o wymiarach 8,3 x 7,1 cm wyróżnia charakterystyczny kształt serduszka. Sklejka brzozowa wykorzystana przy produkcji prezentu została poddana dokładnemu czyszczeniu i szlifowaniu. Na jej powierzchni nie znajdziesz nieestetycznych zadrapań czy przetarć. Uwagę zwraca zaprojektowany nadruk w postaci aniołka patrzącego w przestrzeń. Postać wspaniale komponuje się z ozdobnymi kwiatami umieszczonymi po bokach. Centralną część zajmuje z kolei napis z podziękowaniami oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Informację dotyczące personalizacji upominków na chrzest dla gości prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Symboliczne prezenty warto zapakować w woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

upominki dla gości na chrzest
Upominki dla gości na chrzest – wzór niebieski

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Podziękowanie za udział w chrzcie świętym może przybrać różną formę. Jednak dziś odbiega się od dziękowania słownego. Oferujemy więc oryginalne i niezwykle eleganckie upominki na chrzest dla gości w postaci drewnianych serduszek, które posiadają sznureczek jutowy, a z drugiej zaś napis dostosowany do okoliczności. Takie serduszka są trafioną formą podziękowania i zarazem trwałą pamiątką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Prezenciki dostępne w kolorystyce niebieskiej i różowej.

upominki na chrzest dla gości
Upominki na chrzest dla gości – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Mamy wiele pomysłów na podziękowanie dla gości, jednak drewniane serduszka w formie zawieszki i kolorowym nadrukiem są doskonałym sposobem wyrażania wdzięczności za obecność na chrzcinach. Jeżeli szukasz czegoś podobnego lub po prostu nie masz pomysłu na podziękowanie, koniecznie zajrzyj do naszej oferty. Dostarczamy oryginalne serduszka w korzystnych cenach. Wykonujemy upominki dla gości na chrzest samodzielnie w każdych, oczekiwanych przez klienta ilościach.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.