Upominki komunijne dla gości – magnesy

Piękny i wyjątkowy upominek komunijny dla gości, który długo będzie przypominał im o tej jakże ważnej uroczystości. Prezent ma kształt koła o średnicy 6 cm. Wykonany został w całości z wytrzymałej sklejki brzozowej. Przyklejony z tyłu magnez jest subtelny, a przy tym świetnie spełnia swoją rolę. Estetyczne nadruki powstały przy użyciu wysokojakościowego tuszu. Centralną część podziękowań zajmuje napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz na datę uroczystości. Całość zdobi dodatkowo elegancka grafika przedstawiająca gołębicę. Symbol Ducha Świętego występuje tu w otoczeniu wiązanki z niebieskich i fioletowych kwiatów. Informacje niezbędne w procesie personalizowania prezencików komunijnych dla gości (odmienione imię dziecka np. „Dawida” oraz data) prosimy umieszczać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” dostępnej w momencie zakupu. Upominek możesz zapakować w woreczek celofanowy dołączony (opcja płatna) do zamówienia.

prezenciki komunijne dla gości
Prezenciki komunijne dla gości – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Mamy w ofercie praktyczne upominki idealne na podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Pierwszą Komunię Świętą. Dziękować gościom można na wiele sposobów. W tym momencie proponujemy drewniane, starannie tworzone pamiątki z nadrukiem i magnesem. Upominki komunijne dla gości są trwałe i doskonale się prezentują. To praktyczny upominek dla każdego, niezależnie od wieku. Możemy dostarczyć je pod wskazany adres w oczekiwanych ilościach.

upominki komunijne dla gości
Upominki komunijne dla gości z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Drewniane, niewielkich wymiarów produkty mogą być doskonałym upominkiem dla gości, którzy przybyli na Pierwszą Komunię Świętą. Takie prezenciki komunijne dla gości posiadamy w swojej ofercie. Są eleganckie i nowoczesne. Tworzymy je z drewna dobrej jakości. Z jednej strony wykonujemy nadruk dopasowany do wydarzenia, z drugiej zaś mocujemy magnes. Dzięki temu podziękowania są praktyczne. Są z jednej strony upominkiem i podziękowaniem, a z drugiej pamiątką.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.