Upominki dla gości z okazji chrztu świętego

Zawieszka w kształcie serduszka to niebanalny upominek dla gości z okazji chrztu, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Produkt o wymiarach 7,0 x 6,0 cm został dokładnie wyszlifowany, co znacznie podnosi jego walory estetyczne. Prezent ze sklejki brzozowej charakteryzuje się wysokiej jakości jednostronnym nadrukiem. Centralną część zajmuje napis „Dziękujemy za przybycie”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka i datę uroczystości. Na uwagę zasługuje grafika przedstawiająca plecione buciki dla noworodka. Niebieskie kwiaty idealnie uzupełniają całość. W celu personalizacji zamówienia prosimy o podanie niezbędnym informacji (imię dziecka w odmienionej formie, data) w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi”. Podziękowania z okazji chrztu możesz dodatkowo zapakować (opcja płatna) w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy.

podziękowania z okazji chrztu
Podziękowania z okazji chrztu – serduszko niebieskie

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Drewniane, starannie wycięte serduszka z otworem na sznurek i z kolorowym nadrukiem. Upominki dla gości z okazji chrztu dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – różowy dla dziewczynek i niebieski dla chłopców. To doskonała forma podziękowania, wdzięczności za obecność. Drewniane serduszka wykonujemy pod zamówienie. Nadruk dostosowujemy do okoliczności i konkretnych osób. Oferujemy je w każdych ilościach, w przystępnych cenach.

upominki dla gości z okazji chrztu
Upominki dla gości z okazji chrztu – serce różowe

Opis produktu ze strony OLX:

Wykonujemy drewniane serduszka pod indywidualne zamówienie. Tworzymy je z wysokiej jakości drewna. Dbamy o ich staranne wykończenie. Na każdym z nich umieszczamy nadruk, który w stu procentach odpowiada okoliczności tego konkretnego wydarzenia. Podziękowania z okazji chrztu w formie zawieszki. To doskonała pamiątka i nowoczesna forma dziękowania gościom za obecność.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.