Upominki dla gości weselnych z nadrukiem

Wychodzisz za mąż i chcesz odwdzięczyć się gościom za to, że byli w tym dniu z Tobą? Interesują Cię upominki dla gości weselnych, które będą perfekcyjnie wykonane, oryginalne, a jednocześnie niedrogie? Zależy Ci na czymś niewielkim, co będzie pełne uroku? Oferowane przez nas dla gości weselnych upominki to bardzo dobry wybór. Postaw na magnes z naszego sklepu, a Twoi goście na pewno na długo zapamiętają Wasze przyjęcie weselne.

Czym wyróżnia się oferowany magnes?

Proponujemy magnes, który wykonany został z wysokiej jakości brzozowej sklejki. Poddano ją starannej obróbce, dzięki czemu prezentuje się ona naprawdę dobrze. Na próżno szukać na jej powierzchni zadziorów czy przypaleń. Jest ona idealnie równa. Do magnesu dołączamy celofanowy woreczek wraz ze sznureczkiem. Możesz z powodzeniem umieścić w nim upominek, tworząc pełen uroku zestaw.

Spersonalizowany upominek dla wymagających

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj popularnością cieszą się prezenty personalizowane. Dlatego na sklejce mogą znaleźć się Wasze imiona, a także data uroczystości. Wszystko zostanie wykonane odpowiednią techniką nadruku, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

dla gości weselnych upominki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.