Upominki dla gości na Komunię Świętą

Magnes to praktyczny i uniwersalny upominek, który sprawdzi również w roli komunijnego upominku dla gości. Produkt wykonany ze sklejki brzozowej charakteryzuje się wytrzymałością i wyjątkowo estetycznym wykonaniem. Boki okrągłej pamiątki o średnicy 6 cm zostały dokładnie wyszlifowane, a wszelkie, nawet najmniejsze zarysowania wygładzone. Centralną część zajmuje napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”, imię dziecka oraz data uroczystości. Warto dodać, że tusz nie blaknie i nie rozmazuje się nawet po długim czasie. Grafika umieszczona na magnesie przedstawia gołębicę – symbol Ducha Świętego. Całość ozdobiona została dodatkowo nadrukiem w postaci różnokolorowych kwiatów tworzących wiązankę. Wszelkie informację dotyczące personalizacji zamówienia należy podać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” (przy finalizacji zakupu). Komunijne upominki dla gości możesz samodzielnie zapakować w woreczek celofanowy dołączony (opcja płatna) do zamówienia.

komunijne upominki dla gości
Komunijne upominki dla gości z magnesem

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Drewniane, starannie wycięte z drewna produkty mogą przydać się na wiele okazji. Tym bardziej sprawdzą się w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Mogą być podziękowaniem dla gości za przybycie. Oferujemy nie tylko upominki dla gości na Komunię z magnesem do przyczepienia na lodówce, ale również wzbogacone indywidualnym nadrukiem. Każde nasze podziękowanie wygląda elegancko i nowocześnie. To oryginalne upominki dla gości za przybycie.

upominki dla gości na komunię
Upominki dla gości na Komunię z nadrukiem

Opis produktu ze strony OLX:

Jeżeli nie masz pomysłu na podziękowanie dla gości za obecność na Pierwszej Komunii Świętej, zachęcamy do wyboru naszych produktów. Są to drewniane upominki z nadrukiem, które wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zapewniamy krótki czas realizacji. Oferujemy komunijne upominki dla gości w dobrych cenach, które idealnie pasują na podziękowanie z tej szczególnej okazji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.