Upominki dla gości na chrzciny dziecka

Warto jak najczęściej wyrażać swoją wdzięczność poprzez drobne gesty. Inwestycja w upominki dla gości na chrzciny okazuje się być wspaniałym pomysłem. Nie ma wątpliwości, że magnes na lodówkę w kształcie serduszka wywoła uśmiech na twarzach wszystkich zebranych. Produkt o wymiarach 8,3 x 7,1 cm charakteryzuje się gładką i wyszlifowaną powierzchnią. Wytrzymała sklejka brzozowa została poddana skrupulatnej kontroli jakości. Centralną część prezentu zdobi nadruk „Dziękuję za obecność w tym ważnym dniu”. Poniżej przewidziano miejsce na imię chłopca oraz datę uroczystości. Uwagę zwraca również zaprojektowana grafika przedstawiająca śpiącego niemowlaka w otoczeniu kwiatów i zabawek. Całość wspaniale się ze sobą komponuje. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji upominków z okazji chrztu dla gości warto umieścić w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu. Do oryginalnego prezentu zakupić można dodatkowo woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

upominki z okazji chrztu dla gości
Upominki z okazji chrztu dla gości – wzór niebieski

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Szukasz oryginalnego podziękowania dla gości, którzy przybyli na chrzciny Twojego dziecka? Bez względu na to, czy masz dziewczynkę, czy chłopca, u nas kupisz modne i eleganckie upominki idealne na podziękowanie dla gości w każdym wieku. Tworzymy upominki dla gości na chrzciny z magnesem na lodówkę, wyposażone w starannie dopasowany kolorowy nadruk – okolicznościowy napis. Dzięki temu nasze serduszka są takie wyjątkowe. Konkurencyjna cena produktu.

Upominki dla gości na chrzciny – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Naszą specjalnością jest produkcja wysokiej jakości drewnianych serduszek wzbogaconych efektownym, dostosowanym do okoliczności napisem. Wykonujemy upominki z okazji chrztu dla gości z należytą starannością, z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu są takie eleganckie i oryginalne. Nasze serduszka idealnie pasują na podziękowanie dla gości z okazji chrztu świętego. Oferujemy je w każdych ilościach i w atrakcyjnych cenach. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.