Upominek weselny dla gości z nadrukiem

Stajesz na ślubnym kobiercu i chcesz podziękować gościom za to, że w tym wyjątkowym dniu byli razem z Tobą? Interesuje Cię upominek weselny dla gości, który jest efektowny i estetyczny, a jednocześnie niedrogi? Zależy Ci na czymś niewielkich rozmiarów, a jednocześnie pełnym uroku? Magnes z naszego sklepu jest jak najbardziej dla Ciebie odpowiedni.

Czym charakteryzuje się oferowany magnes?

Dostępny w naszym sklepie upominek dla gości weselnych został wykonany z brzozowej sklejki o grubości 3 mm. Poddano ją starannej, solidnej obróbce, dzięki czemu powierzchnia magnesu jest wolna od przypaleń i zadziorów. W efekcie prezentuje się naprawdę doskonale. Do magnesu dołączamy (opcja płatna) celofanowy woreczek oraz sznureczek, dzięki temu nie musisz się martwić o to, w jaki sposób go zapakować.

Sposób na spersonalizowany podarunek

Jesteśmy świadomi tego, że personalizowane upominki cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Dlatego też na naszym magnesie mogą zostać umieszczone Wasze imiona oraz data uroczystości. Nadruki są wykonywane nowoczesną metodą gwarantującą ich wyjątkową trwałość. Magnes jest pamiątką na lata.

upominek dla gości weselnych

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.