Upominek na Dzień Babci i Dziadka – serce

To już czas znaleźć idealny upominek na Dzień Babci i Dziadka! Wszystko wskazuje na to, że wcale nie trzeba wydawać wszystkich swoich oszczędności, aby naprawdę uszczęśliwić ukochanych Dziadków – a prezentowane serduszko jest tego doskonałym przykładem. Piękny, ażurowy wzór, dopasowana oprawa graficzna i oczywiście wykonanie z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawiają, że będzie to idealny podarunek przy tak ważnym święcie. Może być to drobiazg jako prezent sam w sobie, albo dodatek do większego upominku. W każdej odsłonie sprawdzi się doskonale!

Eleganckie serduszko z drewna jest jednak czymś więcej niż cenną pamiątką i ładnym drobiazgiem. To także praktyczny gadżet do kuchni, którym stało się dzięki umieszczeniu magnesu w tylnej części. Dziadkowie uwielbiają praktyczne podarunki, dlatego tym bardziej warto rozważyć właśnie takie drewniane cudo w formie upominku dla seniorów rodziny. Bez względu na to, jak bardzo wymagający jest Twój Dziadek, czy Babcia – taki podarek od wnuka z pewnością przyniesie wiele radości, a nawet wzruszy.

upominki na dzień babci i dziadka
Upominki na Dzień Babci i Dziadka – serduszko różowe

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 7,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Czy szukasz wyjątkowego upominku dla Babci i Dziadka z okazji ich święta? Jesteś w dobrym miejscu! To drewniane serduszko z całą pewnością trafi do gustu ukochanych Dziadków i będzie im przekazywać całą miłość, jaką wnuk nosi w sobie. Dopracowane w każdym szczególe – będzie cieszyć latami, jako unikatowa pamiątka. Wszystko – od materiału wykonania, po estetykę – zostało tak dopracowane, aby nawet najbardziej wymagający senior rodziny był zadowolony!

upominek na dzień babci i dziadka
Upominek na Dzień Babci i Dziadka – serduszko niebieskie

Opis produktu ze strony OLX:

Nie ma piękniejszego upominku na Dzień Babci i Dziadka niż ten prosto z serca! Jeśli myślisz podobnie – spójrz na to serduszko z drewna, które pomoże w namacalny sposób przekazać miłość i wdzięczność ukochanym dziadkom. To więcej niż ozdoba – sprawdzi się jako wspaniała pamiątka na długie lata, ale też dzięki magnesowi – będzie przydatnym gadżetem kuchennym. Wszystko w tym drobiazgu zostało pomyślane tak, by sprawić jak najwięcej radości – łącznie z naprawdę solidnym wykonaniem.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.