Upominek komunijny dla gości – magnesy

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Możemy utrwalić je w pamięci rodziny i znajomych poprzez spersonalizowane upominki. Uroczy magnez na lodówkę wykonany ze sklejki brzozowej okaże się świetnym rozwiązaniem. Produkt o wymiarach 7,5 x 6,5 cm jest dokładnie wyszlifowany, bez nieestetycznych przypaleń czy zarysowań. Gładką powierzchnię zdobi nadruk „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu”. Poniżej z kolei przewidziano miejsce na napis „Pierwsza Komunia Święta”, imię oraz datę. Całość dopełnia wizerunek blondwłosego chłopca w eleganckim stroju. Grafikę podkreślają niebieskie kwiaty i serduszka nadrukowane po bokach. Wszelkie informacje niezbędne do personalizacji upominku dla gości komunijnych prosimy wysyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zamówienia. Do upominku komunijnego dla gości dołączamy (opcja płatna) woreczek ze sznureczkiem.

upominek dla gości komunijnych
Upominek dla gości komunijnych z magnesem

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Szukając formy podziękowania dla gości za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą warto zwrócić uwagę na drewniane produkty, które wykonujemy ręcznie z użyciem dobrych materiałów. Każdy nasz upominek komunijny dla gości posiada magnes, a także nadruk. Grawerujemy wyrazy wdzięczności, datę wydarzenia, imię dziecka. Wszystko jest kwestią ustalenia szczegółów. Mamy w ofercie różne pamiątki tworzone z wysokiej jakości drewna. Dzięki temu są eleganckie i oryginalne.

upominek komunijny dla gości
Upominek komunijny dla gości – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Osobom, które szukają podziękowania dla gości za obecność na Pierwszej Komunii Świętej podpowiadamy, że doskonałym rozwiązaniem są drewniane upominki z magnesem. Mamy szeroką ofertę tego rodzaju produktów. Wszystkie są wykończone kolorowym nadrukiem. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu, upominek dla gości komunijnych jest nie tylko podziękowaniem, ale również trwałą pamiątką, a nawet ozdobą lodówki i całego pomieszczenia. Nasze produkty są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. O tym świadczą ilości sprzedawanych egzemplarzy.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.