Upominek dla gości na chrzest – magnesy

Magnes okazuje się praktycznym i wyjątkowym upominkiem dla gości na chrzest, który na pewno pozostanie z nimi na długo. Symboliczny prezent o wymiarach 8,0 x 6,0 cm wykonany został ze sklejki brzozowej. Produkt wyszlifowano i pozbawiono wszelkich wad fabrycznych (w tym przypaleń). Wysokojakościowy tusz, który wykorzystano przy produkcji nadruku nie rozmazuje się i nie traci koloru. Pod podziękowaniami przewidziano miejsce na datę uroczystości i imię dziecka. Informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy podać w wiadomości e-mail, bądź w rubryce „uwagi” przy dokonywaniu zakupu. Warto zwrócić uwagę na zaprojektowaną grafikę. Białe gołębie są symbolem ducha Świętego. Chrzcielnica jawi się z kolei jako znak źródła życia. Całość dopełniają niebieskie kwiatki. Upominek na chrzest dla gości warto zapakować w woreczek celofanowy ze sznureczkiem jutowym.

upominek na chrzest dla gości
Upominek na chrzest dla gości – niebieski

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Wielu naszych klientów pyta o elegancki upominek dla gości biorących udział w chrzcie świętym. Mamy wiele propozycji, ale drewniane prezenciki z magnesem zasługują na szczególne wyróżnienie. Doskonale się prezentują, są eleganckie i trwałe. Zapewniają też dekorację lodówki, a nawet całego pomieszczenia. Na każdym podziękowaniu wykonujemy efektowny nadruk. Estetycznie wykonany upominek dla gości na chrzest. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

upominek dla gości na chrzest
Upominek dla gości na chrzest – różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Eleganckie, nowoczesne, dobrze wykonane – takie są nasze drewniane upominki z magnesem, które w stu procentach nadają się na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest. Oferujemy wysokiej jakości prezenciki, które wykonujemy z drewna, z użyciem nowoczesnych urządzeń i narzędzi. Proponujemy je każdemu, kto nie ma pomysłu na prezent dla swoich gości. Podobają się gościom w każdym wieku. Mogą pełnić funkcję ciekawej dekoracji lodówki. Kolorowy upominek na chrzest dla gości za przybycie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.