Tanie prezenty na Dzień Mamy – zawieszki

Możesz podarować Mamie wiele – kwiaty, czekoladki i inne sztampowe drobiazgi. Jeśli jednak masz ograniczony budżet i chodzi Ci przede wszystkim o tanie prezenty na dzień mamy – nie szukaj dalej niż ta propozycja. Zwykła, ale równocześnie niezwykła zawieszka ze sznurkiem może przynieść Twojej mamie prawdziwą radość – bez wydawania dużej sumy pieniędzy. Jest tak ładna i wzruszająca, że z pewnością z jej pomocą uzyskasz pożądany efekt.

Miły dla oka podarunek na Dzień Matki powinien być również solidny i trwały, aby cieszyć jak najdłużej. Nie musisz się obawiać, że z powodu niskiej ceny – jakość tego drobiazgu nie będzie zadowalająca. Wręcz przeciwnie! Wysokiej klasy nadruk, zero przypaleń i porządny materiał wykonania – to wszystko przełoży się na długowieczność tej zawieszki. Wraz z upływem czasu będzie więc wyglądać coraz ładniej i szlachetnej, co jest właściwością zarezerwowaną dla wyrobów drewnianych.

Zachęcamy też do przejrzenia kilku różnych wzorów do wyboru – wśród nich z całą pewnością znajdziesz dokładnie ten, który idealnie wpisze się w gust Twojej mamy.

tani prezent na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.