Tanie podziękowanie dla gości komunijnych

Podziękowanie dla gości komunijnych w formie magnesu to niebanalny upominek, który wywoła uśmiech na twarzy każdego członka rodziny. Prezent o wymiarach 7,5 x 6,5 cm został wykonany z wytrzymałej, dokładnie obrobionej i wyszlifowanej sklejki brzozowej. Produkt charakteryzuje się wysokojakościowym nadrukiem. Napis „Dziękuję, że byliście ze mną w tym dniu” zajmuje centralną część. Poniżej przewidziano miejsce na imię oraz datę uroczystości. Na uwagę zasługuje też urocza grafika przedstawiająca rudowłosego chłopca w eleganckim garniturze. Obrazek z pewnością przypomni gościom o dziecku, które przyjęło sakrament. Projekt uzupełniony został niebieskimi różami oraz cieniowanymi serduszkami. Informację dotyczące personalizacji prezencików dla gości komunijnych prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia dołączamy dodatkowo (opcja płatna) woreczek ze sznureczkiem.

prezenciki dla gości komunijnych
Prezenciki dla gości komunijnych = magnesy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oryginalne, nowoczesne i tanie podziękowanie dla gości komunijnych w postaci drewnianego upominku z magnesem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą w sposób niestandardowy wyrazić wdzięczność swoim najbliższym. Oferujemy modne i ciekawe produkty drewniane, które tworzymy ręcznie z najlepszych materiałów. Dbamy też o staranne wykończenie i funkcjonalność naszych pamiątek czyli są więc nie tylko podziękowaniem, ale też pamiątką i ozdobą.

tanie podziękowanie dla gości komunijnych
Tanie podziękowanie dla gości komunijnych

Opis produktu ze strony OLX:

Zachęcamy do zakupu oryginalnych podziękowań w formie drewnianych produktów tworzonych z należytą starannością. Oferujemy prezenciki dla gości komunijnych ozdobione nadrukiem, wyposażone w magnes. Dzięki temu mogą później służyć jako dekoracja lodówki. Nasze wyroby są eleganckie i dopasowane do konkretnej okoliczności. Zapewniamy indywidualny nadruk. Tworzymy upominki w oczekiwanych ilościach. Dostarczamy szybko, sprzedajemy w atrakcyjnych cenach.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.