Statuetka z dedykacją dla babci i dziadka

To już czas rozejrzeć się za prezentem na Dzień Babci i Dziadka! Owszem – Internet jest zalany masą inspiracji, jak się odnaleźć w tym natłoku pomysłów? Jest duża szansa, że prezentowana statuetka z dedykacją rozwieje Twoje wątpliwości. Dzięki niej będziesz dokładnie wiedział, co chcesz dać ukochanym Dziadkom, aby jak najlepiej wyrazić im miłość, szacunek i wdzięczność. Dopracowany w każdym calu podarunek z całą pewnością wpisze się w gust nawet najbardziej wymagającego seniora rodziny.

Czarująca oprawa graficzna tej statuetki też dorzuca swoje trzy grosze to finalnego designu. Tak ładna rzecz z całą pewnością będzie z dumą prezentowana przez Dziadka, czy Babcie w ważnym miejscu domu. Dzięki możliwości personalizacji można pokazać swoje mocno zaangażowanie w to, by podarować Dziadkom coś naprawdę wyjątkowego. Natomiast solidność wykonania sprawia, że jest to rzecz nie tylko zjawiskowa, ale też bardzo wytrzymała. Nawet po wielu latach będzie prezentować się tak samo ładnie, jak w święto podczas którego została wręczona.

statuetka na dzień dziadka z dedykacją
Statuetka na Dzień Dziadka z dedykacją

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiar upominku: 15,0 x 12.5 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości kolorowy nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Babcia i Dziadek – zawsze pamiętają o swoich wnukach, dlatego w obliczu zbliżających się świąt poświęconych ich roli też zadbaj o przemyślany prezent. Prezentowana statuetka dla Babci, jak i Dziadka – świetnie się do tego nada. Doskonale wykonana z drewna brzozowego prezentuje klasę samą w sobie, ale jeszcze lepsze jest to, iż zamawiając ją w cenie masz opcję personalizacji. Taka dedykacja uczyni wybrane wzory jeszcze bardziej wyjątkowym prezentem. Jeśli więc szukasz czegoś unikatowego na Dzień Dziadka, czy Babci – nie musisz szukać dalej niż ta urocza ozdoba.

statuetka na dzień babci z dedykacją
Statuetka na Dzień Babci z dedykacją

Opis produktu ze strony OLX:

Pięknie wykonana statuetka na Dzień Babci i Dziadka z dedykacją. Możliwość wstawienia nagłówka np: dla kochanego dziadka Filipa, daty oraz imienia wnuczka. Wysokiej jakości wykonanie. Drewniany upominek można położyć na komodę lub w inne miejsce. Kolorowy i czytelny nadruk. Dwa wzory do wyboru. Szybka wysyłka i promocyjna cena produktu. Podaruj coś dziadkom wyjątkowego. Życzenia na statuetce będą przypominać przez cały rok o naszej wdzięczności dla kochanej babci i kochanego dziadka.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.

UWAGA! Pamiątka nie jest obecnie w sprzedaży – zobacz inne przedmioty na sprzedaż.