Statuetka dla wychowawcy na koniec roku

Jeśli chodzi o szatę graficzną dla prezentu nauczycielskiego, nie ma lepszego motywu niż “sowa”. Wykorzystaliśmy symbolikę tego najmądrzejszego z wszystkich zwierząt jako inspirację do stworzenia tej wyjątkowej propozycji prezentowanej. Drewniana statuetka ze spersonalizowaną dedykacją zrobi wrażenie na każdym, nawet najbardziej wymagającym nauczycielu!

Upominek dla nauczyciela z okazji zakończenia klasy nie powinien być banalny i przewidywalny. Dlatego dobrze jest zrobić coś więcej, niż zakup bukietu kwiatów i bombonierki. Obdarowanie wychowawcy takim prezentem pięknie podsumowuje wspólne chwile spędzone w szkolnych murach i sprawi, że pedagog na pewno będzie pamiętać tylko miłe momenty.

Wykonana z wysokiej jakości sklejki drewnianej statuetka będzie cieszyć przez długie lata, wraz z upływem czasu nabierając jeszcze ładniejszego, bardzo szlachetnego wyglądu. Z całą pewnością zostanie umieszczona w ważnym dla nauczyciela, honorowym miejscu. Jest nie tylko bardzo ładna i solidnie wykonana, ale też dostępna w atrakcyjnej cenie – w komplecie z woreczkiem i wstążką, wręcz gotowa do wręczenia. Polecamy i zachęcamy

statuetka dla wychowawcy na koniec roku

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 15,0 x 12,5 cm,
  • w komplecie woreczek i wstążeczka,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz drewnianą statuetkę?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.