Skrzynka na wino na Dzień Babci i Dziadka

Wino – elegancki trunek, idealnie nadaje się na prezent dla Babci i Dziadka. Można jednak sprawić, by ten upominek stał się jeszcze bardziej szykowny. Możliwe jest to za sprawą czegoś tak uroczego i dopracowanego, jak prezentowana skrzynka na wino – a co najlepsze, z dedykacją. Gdy podarujesz ją Dziadkom raz – będzie cieszyć cały czas, a Ty możesz wykorzystać każdą możliwą sytuację do tego, by nigdy nie stała pusta. To się nazywa miłość wnuka do Dziadków!

Inspirujący wygląd tej skrzynki to efekt połączenia nietuzinkowej, dopasowanej do święta grafiki, pięknej czcionki, a nade wszystko materiału wykonania. Drewno sosnowe idealnie nadaje się do takich zastosowań, co zresztą widać już na pierwszy rzut oka. Połączenie formy z funkcją zawsze procentuje, bo dzięki niemu rzecz jest praktyczna, piękna i użytkowana przez długie lata. Tutaj możesz mieć absolutną pewność, że wraz z upływem czasu będzie stawać się coraz piękniejsza i bardziej szlachetna. Dokładnie tak, jak Twoja relacja z ukochanymi dziadkami. Kilka wzorów do wyboru.

Skrzynka dla najlepszych dziadków na świecie

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiar upominku: 36 x 12 x 10 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • do skrzynki dołączone są trociny,
  • wysokiej jakości kolorowy nadruk,
  • skrzynka na wino wykonana z drewna.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oryginalny prezent dla Dziadka i Babci. Fantastyczne, drewniane pudełko na wino, z kolorowymi grafikami i życzeniami. To inspirująca forma prezentu na każdą okazję. Wysoka jakość materiałów zestawiona z niebanalnym wzornictwem z pewnością zadowoli każdą ukochaną osobę. Produkt można delikatnie spersonalizować, dzięki czemu okazja podarunku pozostanie w pamięci na długie lata. Pudełko na wino, dzięki uniwersalnej formie może stanowić miejsce przechowywania cennych pamiątek. Jest unikalne i warto obdarzyć nim ukochanych Dziadków.

Skrzynka na wino na babci i dziadka

Opis produktu ze strony OLX:

Prezent na Dzień Babci nie musi być wymyślny, ale musi być spersonalizowany. To samo tyczy się upominku na Dzień Dziadka. Ważny jest pomysł, gest i pamięć, a nie wydane pieniądze. Ta drewniana skrzynka na alkohol będzie idealna na takie właśnie prezent od serca. Trafione w punkt hasło, wypalone laserem w brzozowym drewnie detale i piękna kolorystyka tworzą spójną, piękną całość, którą warto podarować komuś bliskiemu. Wysoka jakość oferowanego produktu odznacza się brakiem defektów wynikających z produkcji.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.

UWAGA! Pamiątka nie jest obecnie w sprzedaży – zobacz inne przedmioty na sprzedaż.