Skrzaty – pomysł na prezent na Dzień Mamy

Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, co można kupić mamie na dzień mamy – drewniana zawieszka w niskiej cenie, ale za to w wielkim stylu! Nie zostawiaj tej decyzji na ostatnią chwilę – Dzień Matki, obchodzony w Polsce 26 maja już wkrótce, a przecież nikt nie chce rozczarować swojej ukochanej mamy przypadkowym bibelotem. Tym bardziej, że wystarczy kilka kliknięć, aby zamówić coś tak ładnego i przystępnego, jak ta urocza pamiątka ze sklejki brzozowej.

Tutaj wszystko jest przemyślane! 3 milimetry zawieszki to grubość, dzięki której ozdoba ma doskonałą grubość pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Pięknie nasycone kolory nadruku pozostaną takimi przez długie lata, niezmiennie ciesząc i przywodząc na myśl wspaniałe, wspólne chwile. To gotowy pomysł na prezent na dzień mamy obok którego po prostu nie sposób przejść obojętnie.

Od projektu – po wykonanie, w tym uroczym drobiazgu wszystko zostało dopasowane pod prezent dla mamy z okazji jej święta. Zachęcamy zatem do skorzystania z pomysłu i składania zamówień, aby tegoroczne obchody dnia matki były jeszcze bardziej wyjątkowe i radosne!

co można kupić mamie na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 9,0 x 5,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.