Serduszko – zawieszka na Dzień Matki

Hojne serce matki zasługuje na nietuzinkowe wyrazy wdzięczności, a dzień jej święta – 26 maja, to doskonała ku temu okazja. Drewniane serce z kolorowym nadrukiem idealnie wpisze się w tę celebrację i pomoże Ci okazać miłość dla mamy w ładny i oryginalny sposób. To zawieszka na dzień matki wykonana ze szlachetnej sklejki brzozowej. Stanowi sama w sobie wspaniałą inspirację prezentową, ale może też być wykorzystana jako dodatek. Cena na pewno do tego zachęca.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na możliwość wyboru z wielu różnych wzorów, ale też na to, że bez względu na to, która prezentowana zawieszka zostanie przez Ciebie wytypowana – w każdym przypadku możesz liczyć na doskonałej jakości nadruk, piękne kolory, doskonałe wzornictwo. Nie bez znaczenia jest też optymalnie dopasowana wielkość i grubość dekoracji.

W cenie zawieszki – praktyczny sznurek. Nie musisz się więc martwić tym szczegółem podczas przygotowania prezentu. To po prostu w 100% gotowy upominek na Dzień Matki i również dlatego warto skorzystać z tej gotowej inspiracji prezentowej i ucieszyć ukochaną mamę w tak oryginalny sposób.

zawieszka na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.