Serca – najlepsze prezenty na Dzień Mamy?

Dzień Matki, obchodzony w Polsce 26 maja – to bezapelacyjnie jedno z najpiękniejszych wydarzeń w roku kalendarzowym. Jeśli chcesz w tym roku podarować swojej mamie przy tej okazji coś naprawdę wyjątkowego – koniecznie spójrz na ten drewniany magnes. Może się okazać, że będzie to najlepszy prezent na dzień matki i to z co najmniej kilku powodów! Jest piękny, idealnie dopasowany do okazji i bardzo przystępny cenowo. Kilka wzorów do wyboru.

To wszystko sprawia też, że nadaje się nie tylko jako prywatny podarunek, ale też jako serduszko do szkoły – gdy uroczystości związane z obchodami Dnia Matki są organizowane na łamach klasy. Warto zauważyć, że taki uroczy drobiazg to nie tylko ładna rzecz, ale też przydatny gadżet – na pewno w każdej kuchni znajdzie się dla niego sprawdzone, honorowe miejsce.

Zadbaliśmy o perfekcyjne wykonanie każdego detalu naszej propozycji. To daje nam pewność, że każda – nawet najbardziej wymagająca mama doceni jego kunszt, jak i twoją pomysłowość przy doborze upominku z okazji jej święta. Skorzystaj z gotowej inspiracji na prezent na Dzień Matki, ale nie czekaj na ostatnią chwilę!

najlepszy prezent na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.