Pudełko na herbatę na Dzień Babci i Dziadka

Troszcząc się o swoje relacje z Dziadkami – warto przy okazji ich święta podarować coś więcej niż pierwsze lepsze czekoladki. Jeśli wiesz, że Twoja Babcia i Dziadek to fajni ciepłej, aromatycznej herbaty – wykorzystaj to jako inspirację prezentową! Pięknie wykonana herbaciarka dla Babci i Dziadka może być właśnie tym, czego potrzebują – prezentowana ma 2 przegródki, co dodatkowo podnosi jej funkcjonalność. Równocześnie jest to rzecz tak ładna, że ciężko oderwać od niej oczy.

Czarujący motyw przewodni, dopasowana czcionka, ale przede wszystkim możliwość personalizacji drewnianej herbaciarki – to wszystko czyni ją naprawdę unikatową, gotową inspiracją prezentową. Oczywiście wraz z doskonałym projektem w parze idzie również jakość. To rzecz tak dobrze wykonana, iż można mieć pewność, że będzie służyć Dziadkom przez długi czas. Pamiętaj też, by oprócz podarowania herbaciarki – podarować też Babci i Dziadkowi trochę swojej uwagi, wypijając z nimi niejeden gorący napar, przy serdecznej rozmowie.

pudełko na herbatę na dzień babci i dziadka
Pudełko na herbatę na Dzień Babci i Dziadka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 9,5 x 7,5 cm,
  • przegródkę można wyciągnąć z pudełka.
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości kolorowy nadruk.

Opis produktu ze strony Allegro:

Mamy przyjemność zaprezentować uroczy pomysł na miły upominek z okazji dnia Babci bądź Dziadka. Nasza pięknie wykonana, drewniana dekoracja może stanowić prezent sam w sobie – dzięki dołączonej personalizacji wygląda bowiem naprawdę zjawiskowo. Może też być dodatkiem do innego upominku, by sprawić tego dnia dziadkom jak największą radość! Drewniane pudełko na herbatę z kolorowym nadrukiem i Twoją dedykacją. Kilka wzorów do wyboru.

drewniane pudełko na dzień dziadka z dedykacją
Drewniane pudełko na Dzień Dziadka z dedykacją

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć upominku dla Babci i Dziadka – personalizowanej, drewnianej ozdoby, która będzie idealnym prezentem z okazji ich święta. Zarówno Babcia, jak i Dziadek docenią kunszt wykonania tej dekoracji i z przyjemnością umieszczą ją w widocznym miejscu, aby wszystkim się pochwalić pięknym upominkiem od ukochanego wnuka. Kolorowy motyw na pewno również przypadnie do ich gustu. Pudełko na herbatę z kolorowym nadrukiem.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.

UWAGA! Pamiątka nie jest obecnie w sprzedaży – zobacz inne przedmioty na sprzedaż.