Prezenty na Dzień Matki do przedszkola

Najlepszym prezentem dla mamy jest uśmiech dziecka. Jednak w dniu matki warto postarać się o upominek, który sprawi, że sama będzie jeszcze bardziej radosna. Rozdawane prezenty na dzień matki do przedszkola są jedną z takich okazji, które pięknie potrafią podkreślić charakter tego wydarzenia. Jeśli odpowiadasz za wybór ich dla grupy przedszkolaków – magnes dopasowany do święta 26 maja i w przystępnej cenie, jest zdecydowanie inspiracją wartą Twojej uwagi.

Kształt koniczynki nie jest przypadkowy – ta roślinka wzbudza tylko miłe skojarzenia! Sprawdzi się więc w 100% jako urocza pamiątka dla mamy, która będzie latami przypominać o tym miłym geście dziecka. Zresztą sama brzozowa sklejka, z której to ten prezent na Dzień Matki jest wykonany, znana jest ze swojej solidności i trwałości – dzięki czemu można mieć pewność, że podarunek pozostaje piękny przez długie lata.

Dbamy o to, by każdy magnes zanim trafi do oferty był solidnie obrobiony, nie znalazła się na nim jakakolwiek skaza, czy przypalenie. To czyni nasz asortyment tak wyjątkowym i wyróżniającym się na tle innych pomysłów na prezent dla mamy.

prezent na dzień matki w przedszkolu

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.