Prezenty komunijne dla gości za przybycie

Komunijne prezenty dla gości to wyjątkowy i unikalny sposób na wyrażenie wdzięczności za przybycie na tak ważną uroczystość. Pamiątka o wymiarach 7,5 x 6,5 cm charakteryzuje się przyklejonym z tyłu magnesem. Całość została wykonana z wytrzymałej sklejki brzozowej, a następnie dokładnie wyszlifowana. Na jej powierzchni nie znajdziesz nieestetycznych przypaleń czy zarysowań. Upominek zrobi wysokojakościowy nadruk. Napis „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu! ” umieszczony został w górnej części. Dodatkowe informacje; w tym nazwa uroczystości, imię dziecka oraz data zaakcentowane zostały poniżej. Z boku umieszczono uroczy wizerunek ciemnowłosej dziewczynki trzymającej w ręce bukiet kwiatów. Grafika idealnie komponuje się z ozdobnymi różami i serduszkami. Wiadomość dotyczącą personalizacji komunijnych prezentów dla gości prosimy wysyłać drogą mailową bądź umieszczać w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia (opcja płatna) dodatkowo dołączamy woreczek celofanowy ze sznureczkiem, w który można zapakować upominek.

komunijne prezenty dla gości
Komunijne prezenty dla gości z magnesem

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Proponujemy oryginalne i jedyne w swoim rodzaju podziękowania dla gości, którzy przybyli na Pierwszą Komunię Świętą. Są to podziękowania z drewna o grubości 3 mm. Nowoczesne prezenty komunijne dla gości, starannie wykonane, wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Oferujemy prezenciki z magnesem i nadrukiem Grawerujemy treść, dzięki której przedmiot ten pełni funkcję podziękowania i zarazem całkiem trwałej pamiątki. Prezenciki dostępne w różnych wzorach.

prezenty komunijne dla gości
Prezenty komunijne dla gości – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej dość bogatej ofercie podziękowań tworzonych ręcznie z myślą o różnych okazjach, nie mogło zabraknąć drewnianych pamiątek z magnesem, które proponujemy klientom z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jeżeli więc Twoje dziecko niebawem weźmie udział w tym wielkim dla niego wydarzeniu, sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz dla jego gości oryginalne komunijne prezenty dla gości. Podziękowanie z nadrukiem to bardzo indywidualny upominek wyrażający wdzięczność i radość.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.