Prezenty dla mamy na Dzień Matki – motylki

Nie musisz marnować czasu na przeszukiwanie całej sieci, aby znaleźć idealny prezent dla mamy na dzień matki, bo to czego szukasz – masz na tej stronie. Ten drewniany motyl zachwyca kreatywnością, ale i szczegółami. Jest nie tylko piękną ozdobą, wykonaną z najwyższą starannością ze sklejki brzozowej. Z tyłu posiada magnes – co czyni ten drobiazg świetnym praktycznym dodatkiem do kuchni.

To niebanalny prezent na Dzień Matki, a warto przypomnieć sobie, że 26 maja już wkrótce i dobrze byłoby nie zostawiać tej ważnej decyzji na ostatnią chwilę. W końcu każda mama jest tego warta, aby wyrazić jej miłość i wdzięczność w możliwie jak najpiękniejszy sposób, a ten drewniany upominek zdecydowanie w tym pomoże.

Zwróć uwagę na nadruk wyróżniający się wysoką jakością, ładną szatę graficzną dopasowaną do okoliczności oraz to, że możesz wybrać wzór, który będzie bardziej zgodny z gustem Twojej mamy. Zadbaliśmy o to, by każdy jeden motylek był pięknie wyszlifowany, nie znajdziesz w nim żadnych skaz, czy przypaleń. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień!

prezent dla mamy na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.