Prezenty dla mamy na Dzień Matki – magnesy

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca na wyjątkowe prezenty dla mamy na dzień matki, a prezentowany magnes w kształcie słonika stanowi jeden z bestsellerów w tej kategorii. Jeśli również szukasz inspiracji i chcesz podarować swojej mamie coś naprawdę wyjątkowego, ale bez wydawania na ten cel wszystkich oszczędności – nie musisz patrzeć dalej niż ten drobiazg.

Drewniany magnes sprawdzi się jako upominek na Dzień Matki z wielu powodów. Jest bardzo ładnie wykonany – w każdym szczególe widać, że zadbano o wysoką jakość produktu. Tutaj nic nie jest przypadkowe – kolory, tekst, szata graficzna pasują do tego jednego z najpiękniejszych wydarzeń w roku kalendarzowym. Prezent dla mamy dostępny w kilku wzorach.

Jeśli więc potrzebny jest Ci prezent dla mamy, ale szukasz czegoś niesztampowego i interesującego – ten drobiazg o wielkim charakterze jest dobrym wyborem. Będzie pięknie się prezentować – nawet po wielu latach przywołując najpiękniejsze chwile. Zamów już dzisiaj, aby być w pełni przygotowanym na nadchodzący Dzień Matki, zapraszamy.

co dla mamy na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 7,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.