Prezenty dla gości na chrzest święty dziecka

Prezenty na chrzest dla gości w formie zawieszki to niebanalny upominek, który wywoła uśmiech na twarzy każdego członka rodziny. Produkt o wymiarach 6,0 x 6,0 cm został wykonany z wytrzymałej, dokładnie obrobionej i wyszlifowanej sklejki brzozowej. Produkt charakteryzuje się wysokojakościowym nadrukiem. Napis „Dziękuję, za Twoją obecność” zajmuje centralną część. Poniżej przewidziano miejsce na imię oraz datę uroczystości. Na uwagę zasługuje urocza grafika przedstawiająca śpiącego niemowlaka. Obrazek z pewnością przypomni gościom o dziecku, które przyjęło sakrament. Projekt uzupełniony został niebieskimi akcentami. Informację dotyczące personalizacji prezentów dla gości na chrzest prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia można dokupić woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

prezenty na chrzest dla gości
Prezenty na chrzest dla gości – wzór niebieski

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Zachęcamy do składania zamówień na upominki dla gości w postaci drewnianych zawieszek. Oferujemy kółka z nadrukiem i sznurkiem. Dzięki temu są praktycznym gadżetem i zarazem oryginalną formą dziękowania gościom za przybycie na chrzest. Proponujemy modne i ciekawe upominki, które nadają się dla gości w każdym wieku. Są elegancko wykończone, wykonane z dobrej jakości drewna. Dostarczamy je w konkurencyjnych cenach. Prezenty dla gości na chrzest w dwóch wersjach kolorystycznych.

prezenty dla gości na chrzest
Prezenty dla gości na chrzest – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Szukasz tanich, ale zarazem eleganckich upominków dla gości, którzy przybędą na chrzest święty Twojego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne upominki tworzone z wysokiej jakości drewna. Proponujemy drewniane kółka ze sznurkiem i kolorowym nadrukiem. Tak wykonane robią wrażenie na wszystkich gościach niezależnie od wieku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na nasze prezenty na chrzest dla gości.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.