Prezenty dla gości na chrzciny dziecka

Chrzest to jedyne takie wydarzenie w życiu dziecka. Warto uwiecznić je w pamięci poprzez przygotowanie drobnych upominków dla całej rodziny. Okrągła zawieszka o wymiarach 6,0 x 6,0 cm wykonana została w całości ze sklejki brzozowej. Charakteryzuje się gładką, wyszlifowaną powierzchnią pozbawioną wad fabrycznych. Produkt zdobi grafika utrzymana we fioletowo – różowych tonach. Uwagę zwraca przede wszystkim obrazek dziecięcego smoczka. Centralną część zajmuje napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka oraz data]”. Wszystkie informację dotyczące personalizacji prezentów dla gości na chrzest prosimy podawać w wiadomości e-mail, bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zamówienia. Imię dziecka należy napisać w odmienionej formie (np. Joanny). Prezent dla gości na chrzciny możesz dodatkowo zapakować w ozdobny woreczek celofanowy.

prezent dla gości na chrzciny
Prezent dla gości na chrzciny – wzór różowy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

W naszej ofercie znaleźć można różne upominki na różne uroczystości, w tym oczywiście drewniane kółka, które idealnie będą pasować na podziękowanie dla gości biorących udział w chrzcie świętym. Nasze prezenciki są wykonywane z dobrego jakościowo drewna, starannie wycinane, zdobione pasującym do okoliczności nadrukiem. Każde podziękowanie posiada dziurkę na sznurek czyli można zawiesić pamiątkę w różne miejsca, gdzie będą stanowiły dekorację i trwałą pamiątkę. Prezenty dla gości na chrzciny dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

prezenty dla gości na chrzciny
Prezenty dla gości na chrzciny – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Każdy, kto szuka oryginalnego podziękowania dla gości biorących udział w chrzcie świętym, powinien zajrzeć do naszej oferty. Proponujemy pamiątki drewniane tworzone na zamówienie z użyciem dobrej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. To wpływa na estetykę i wygląd produktu w wersji finalnej. Jesteśmy w stanie dostarczyć prezent dla gości na chrzciny w każdych ilościach. Wszystkim klientom zapewniamy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.