Prezenty dla gości komunijnych – magnesy

Prezenty dla gości po komunii to wspaniały sposób na wyrażenie wdzięczności za ich obecności i pamięć. Elegancki magnes o wymiarach 7,5 x 6,2 okazuje się wprost idealnym wyborem na tę okazję. Upominek wykonano w całości ze sklejki brzozowej. Zarówno powierzchnia produktu, jak i wszystkie jej krawędzie zostały dokładnie wyszlifowane. Centralną część skromnego prezentu zajmuje napis z podziękowaniami. Poniżej znajduje się imię dziecka oraz data. Całość jest dodatkowo ozdobiona nadrukiem kolorowych kwiatów. Z boku znajduje się z kolei uroczy obrazek przedstawiający blondynkę z bukietem w ręce. Każdy element umieszczony na magnesie komponuje się ze sobą i jest zaprojektowany z myślą o dziewczynce. Wszelkie informacje niezbędne w procesie personalizacji zamówienia prosimy wysyłać drogą mailową lub za pośrednictwem formularza w procesie finalizacji zamówienia. Do każdego prezentu dla gości po komunii dołączamy (opcja płatna) woreczek w który możesz zapakować upominek.

prezenty dla gości po komunii
Prezenty dla gości po komunii – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,2 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Prezentujemy drewniane prezenciki z magnesem, które są z jednej strony podziękowaniem dla gości za przybycie na Komunię Świętą, a z drugiej zaś dekoracją lodówki czy całego pomieszczenia. Magnes umożliwia umocowanie serduszka na lodówce. Dzięki temu jest już nie tylko podziękowaniem i dekoracją, ale też pamiątką. Na każdym upominku wykonujemy nadruk. Ten zawsze pasuje do okoliczności. Starannie wykonane kolorowe prezenty dla gości komunijnych. Wykonujemy drewniane podziękowania w ilościach oczekiwanych przez zamawiającego.

prezenty dla gości komunijnych
Prezenty dla gości komunijnych – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej ofercie znajdziesz modne i zarazem oryginalne drewniane prezenty dla gości po komunii z magnesem. Wykonujemy je z użyciem dobrej jakości drewna, tak by były trwałe i ładnie się prezentowały. Na każdym podziękowaniu tworzymy pasujący do okoliczności nadruk. Dzięki temu nasze wyroby mogą być przeznaczone na podarunek dla gości i tym samym mogą stanowić nowoczesną formę dziękowania im za przybycie na Komunię Świętą.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.