Prezent na Dzień Matki z drewna – magnesy

W dniu matki wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – nie zostawiaj więc wyboru prezentu dla ukochanej mamy na ostatnią chwilę! Chcemy Ci pomóc – a ta drewniana pamiątka jest tego najlepszym wyrazem. Jako magnes sprawdzi się w formie kuchennego gadżetu na lodówkę, a jako po prostu piękna rzecz – będzie cieszyć przez długie lata i przywoływać najpiękniejsze wspomnienia w głowie mamy.

Nie musisz więc marnować czasu na to, by zastanawiać się, co można kupić na dzień matki – skoro gotowa inspiracja prezentowa czeka na Ciebie w tym miejscu. W dobrej cenie i pięknym wykonaniu! Każdy element został w tym magnesie tak pomyślany, aby przynieść każdej obdarowanej mamie ogromną radość. Pięknie dopasowana szata graficzna, bardzo ładne kolory i optymalna wielkość – na pewno znajdziesz wśród naszych propozycji tę, która przypadnie Twojej mamie do gustu najbardziej.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak serdecznie zachęcić do tego, by skorzystać z naszej wyjątkowej propozycji i zamówić już dzisiaj ten prezent na Dzień Matki. Nie czekaj na ostatnią chwilę – Twoja Mama zasługuje na to, by wszystko było na czas i jak należy!

co można kupić na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.