Prezent na Dzień Matki – magnes na lodówkę

Fantastyczny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki wcale nie musi pochłonąć całego Twojego kieszonkowego! Liczy się pomysł, a tego na pewno nie zabraknie, gdy koło 6 cm zamienione zostaje w wyjątkowy magnes dla mamy. Pięknie wykonany, z troską o każdy szczegół. To mały drobiazg, ale zrobi wielkie wrażenie na każdej mamie w dniu jej święta.

Kwiaty zwiędną, czeladki zostaną zjedzone – tylko prawdziwa pamiątka na Dzień Matki będzie trwać latami. To sposób na przypomnienie mamie o tym, jak się bardzo ją kocha i szanuje każdego dnia. Dzięki umieszczeniu w tylnej części drewnianej ozdoby magnesu – świetnie nadaje się do powieszenia na lodówkę, czy magnetyczną tablicę. Będzie tam każdego dnia, aby mama czuła się doceniona i kochana.

Możesz wybierać z kilku ładnych wzorów, aby idealnie wpasować się w gust mamy. Zwróć uwagę na to, że mimo niskiej ceny za proponowane prezenty na dzień matki – jakość wykonania jest naprawdę wysoka. Nie znajdziesz na tych magnesach żadnych przypaleń. Całość jest dopracowana i estetyczna. 26 maja już lada dzień, zachęcamy zatem do składania zamówień bez czekania na ostatnią chwilę.

prezenty na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.