Prezent na Dzień Mamy z magnesem

To już za chwilę! Najpiękniejsze święto w roku – Dzień Matki, zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej Mamy? Spieszymy z pomocą! Zostaw sztampowe i przewidywalne prezent na dzień mamy innym i tym razem postaw na coś bardziej oryginalnego. Wyjątkowy upominek wykonany ze sklejki drewnianej na pewno ucieszy i wzruszy Twoją mamę!

Estetyczne i praktyczne serduszko to nie tylko pamiątka na lata, ale też użyteczny gadżet w domowym zaciszu. Sprawdzi się jako magnes na lodówkę, a ta wdzięczna lokalizacja upominku sprawi, że za każdym razem, gdy mama spojrzy na ten drewniany drobiazg przypomni sobie, jak wiele dla Ciebie znaczy. To recepta na udany dzień – na co dzień!

Z naszej strony gwarantujemy naprawdę porządne wykonanie tego akcesorium, co sprawi, że nawet po wielu latach będzie cały czas wyglądać tak samo dobrze, a nawet – z czasem nabierając jeszcze bardziej szlachetnego designu. Nie czekaj ze złożeniem zamówienia na ostatnią chwilę – 26 maja już wkrótce, przygotuj się już teraz i zaskocz Mamę swoją kreatywnością!

prezenty na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 5,3 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.