Prezent na Dzień Dziadków – serca magnesy

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Babci i Dziadka (a na pewno tak jest!) – z pewnością myślisz o tym, że wszystko co piękne i solidne nie jest też przystępne cenowo. Jednak prezentowana pamiątka z magnesem stanowi doskonały przykład tego, że wcale nie trzeba wydawać majątku na podarunek, który wyraża miłość i wdzięczność skierowane do ukochanych Dziadków. Takim właśnie drobiazgiem jest ten funkcjonalny gadżet – w każdym szczególe dopasowany do okazji. Prezent na Dzień Dziadków w kształcie serduszka z kolorowym nadrukiem.

Pomysłowe prezenty na Dzień Dziadków

Inspirująca szata graficzna, dopasowana czcionka, wzorowe wykonanie – to wszystko przekłada się na fakt, że na widok takiego prezentu każdy, nawet najbardziej wymagający Dziadek będzie zadowolony. W uroczy sposób połączono tutaj formę z funkcją, a nad solidnością dzieła czuwa sklejka brzozowa. Wykorzystanie właśnie tego drewna gwarantuje, że pamiątka będzie cieszyć ukochanych seniorów rodziny przez naprawdę długie lata i to w doskonałym stanie. To gotowy pomysł na trafiony podarunek, z którego zdecydowanie warto będzie skorzystać.

prezenty na dzień dziadków
Prezenty na Dzień Dziadków – różowe serce z magnesem

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Inspirujące, tanie prezenty na Dzień Babci i Dziadka – to marzenie każdego wnuka. Prezentowane magnesy właśnie takie są – doskonałe w każdym calu, zaprojektowane z myślą o seniorach rodziny i im dedykowane. Stanowią zarówno świetną pamiątkę tego szczególnego święta, jak i praktyczny gadżet – przyda się w każdej kuchni. Jeśli chcesz podarować Dziadkom coś wyjątkowego, nie wydając majątku – to jest to! Dodatkowo serca są tak solidnie wykonane, że będą cieszyć Dziadka i Babcię przez długie, szczęśliwe lata.

prezent na dzień dziadków
Prezent na Dzień Dziadków – serduszko z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Luksusowy prezent dla Dziadka, czy też Babci wcale nie musi kosztować milionów! Te drewniane magnesy w kształcie serduszka są tego najlepszym przykładem. Znakomicie się sprawdzą zarówno, jako szykowny upominek na Dzień Babci, jak i wpiszą się świetnie w gust Dziadka. Seniorzy rodziny z całą pewnością docenią nie tylko Twoją pomysłowość, ale i kunszt ich wykonania. Zresztą zobacz sam, jak piękne wzory mamy do zaproponowania – wśród nich z całą pewnością jest też coś w sam raz dla Twoich Dziadków. Nie czekaj z wyborem do ostatniej chwili.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.