Prezent na Dzień Babci i Dziadka – magnesy

Możesz spędzić godziny nad zastanawianiem się, jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka wybrać w tym roku – ale czy nie lepiej od razu dać się zainspirować, by zaoszczędzone godziny spędzisz na popołudniu z Dziadkami? Ten drewniany motylek ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od upominku dla seniora rodziny – uroczy, pasujący do okazji, porządnie wykonany. Nawet najbardziej wymagający Dziadek, czy Babcia – będą zadowoleni!

Inspirujące drewno, nastrojowa grafika i oczywiście jednoznaczny napis, wskazujący dla kogo jest ten upominek – to wszystko składa się na jedną, piękną całość. Taki drobiazg wzruszy, ucieszy i nawet po wielu latach będzie wzbudzać piękne wspomnienia – został po to wykonany. Warto też wspomnieć o magnesie w tylnej części, z  jego pomocą umieszczenie motylka w widocznym miejscu na lodówce będzie proste i praktyczne. Tyle dobrego w jednym drobiazgu – już wiesz dlaczego nie warto szukać gdzieś indziej, skoro w tym drewnianym motylku jest wszystko, czego Ci trzeba do stworzenia wyjątkowego prezentu!

prezent na dzień babci i dziadka
Prezent na Dzień Babci i Dziadka – niebieski motylek

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Babcia i Dziadek zasługują na to, by okazywać im miłość jak najpiękniej! W dniu ich święta pomoże w tym coś tak uroczego, jak prezentowany motylek. Dopracowany w każdym szczególe – będzie stanowił cenną pamiątkę dla ukochanych Dziadków, mimo niskiej ceny. Solidnie wykonany – dlatego nie jest radością tylko na chwilę, ale na długie, szczęśliwe lata. Natomiast dzięki umiejscowieniu magnesu w tylnej części motylek dla najlepszej Babci i Dziadka na świecie przyda się też jako gadżet na lodówkę.

prezent na dzień dziadka i babci
Prezent na Dzień Dziadka i Babci – czerwony motylek

Opis produktu ze strony OLX:

Czy to już czas znaleźć prezent na dzień Dziadka i Babci? Jak najbardziej! Nie musisz jednak wydawać majątku, aby sprawić prawdziwą radość – a ten drewniany motylek jest tego najlepszym przykładem. Wykonany z troską o każdy szczegół – cieszy, wzrusza, rozczula i dodatkowo, będzie to robić przez długie lata. Tak solidna jest to ozdoba! całość idealnie dopasowana do charakteru święta, z całą pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym Dziadkom.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.