Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku

Gdy przychodzi czas na zakończenie roku szkolnego – zanim oddasz się wakacyjnym przyjemnością, pamiętaj o zorganizowaniu upominku dla nauczyciela. To wspaniała tradycja, dzięki której można okazać swoją wdzięczność za każdy dzień przekazywania wiedzy i wartości. Nie musisz jednak przeszukiwać całej sieci, aby znaleźć coś właściwego – ta drewniana statuetka idealnie nadaje się do tego zadania!

Pamiątka na zakończenie roku szkolnego musi być przemyślana w każdym szczególe – i ta jest w rzeczy samej! Jako prezent dla nauczyciela ma idealnie przemyślaną szatę graficzną, optymalne wymiary i personalizację. W jednej, atrakcyjnej cenie poza samą statuetką zyskujesz od razu w komplecie woreczek i wstążeczkę, dzięki czemu drewniana ozdobna jest właściwie gotowa do wręczenia.

Nie zostawiaj jednak zamówienia statuetki na ostatnią chwilę! Im bliżej końca roku, tym większe zainteresowanie – lepiej więc zadbać o upominek dla wychowawcy już teraz i bez stresu mieć go w gotowości. Zachęcamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do dyspozycji.

prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 15,0 x 11,5 cm,
  • w komplecie woreczek i wstążeczka,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz drewnianą statuetkę?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.