Prezent dla mamy od przedszkolaka

Uroczyste obchody święta mamy w przedszkolu coraz bliżej? Nie martw się o upominek, bo mamy dla Ciebie gotową inspirację na prezent dla mamy od przedszkolaka. Zadbaliśmy nie tylko o estetyką i jakość wykonania każdej statuetki, ale też o to, aby były w przystępnych cenach – również dlatego warto się z nimi zapoznać.

Prezentowany pomysł na prezent dla mamy w przedszkolu wyróżnia się dopasowaniem szaty graficznej do okazji, wykonaniem z wysokiej klasy sklejki brzozowej oraz solidnej jakości nadrukiem. To wszystko sprawia, że takie serduszko będzie cieszyć obdarowaną mamę przez długie lata, a nie tylko w dniu jej święta.

Pamiątka na Dzień Matki w formie drewnianej statuetki to naprawdę dobry wybór. Każdy przedszkolak będzie dumny z tego, że może coś tak ładnego wręczyć swojej mamie, a każda mama będzie szczęśliwa i wzruszona na widok takiego prezentu. Pewne jest, że statuetka dla mamy stanie w honorowym miejscu domu. Zachęcamy więc do składania zamówień już teraz, zwłaszcza jeśli chodzi o większą ilość produktów, lepiej nie zostawiać zakupu na ostatnią chwilę.

prezent dla mamy od przedszkolaka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,5 x 8,0 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.