Prezent dla gości na Komunię Świętą

Zawieszka ze sklejki brzozowej to idealny prezent dla gości na komunię, który wyraża wdzięczność za ich pamięć i obecność na uroczystości. Produkt o wymiarach 7,0 x 7,0 ma kształt koniczyny. Całość została dokładnie wyszlifowana i obrobiona. Wszystkie upominki poddano dodatkowej kontroli pod kątem nieestetycznych przypaleń. Napisy wykonano wysokiej jakości tuszem, który nie blaknie i nie rozmazuje się nawet po upływie długiego czasu. Pod podziękowaniami znajduje się miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Zawieszka wykonana z myślą o chłopcach ozdobiona została nadrukiem z niebieskimi liliami. Charakterystycznym elementem jest też grafika przedstawiająca gołębicę – symbol Ducha Świętego. Prezenty dla gości na komunię mogą być dodatkowo zapakowane w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji upominku prosimy wysyłać e-mailem lub za pośrednictwem rubryki „uwagi” przy finalizacji zakupu.

prezenty dla gości na komunię
Prezenty dla gości na Komunię – koniczynki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli upominków dla gości, którzy mają zamiar przybyć na Pierwszą Komunię Świętą, proponujemy oryginalne i jedyne w swoim rodzaju drewniane koniczynki. Oferujemy dobrej jakości prezent dla gości na Komunię z kolorowym nadrukiem. Grawer tworzymy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Proponujemy wiele ciekawych opcji treści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

prezent dla gości na komunię
Prezent dla gości na Komunię – zawieszka

Opis produktu ze strony OLX:

Wykonujemy oryginalne, drewniane koniczynki w formie zawieszki. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie dobrej jakości materiały i profesjonalne narzędzia. To wpływa na jakość produktu i jego atrakcyjny wygląd. Proponujemy prezenty dla gości na Komunię z napisem „dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu Pierwszej Komunii Świętej”, a także z imieniem dziecka i datą wydarzenia. Nasze podziękowania to doskonały wybór z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy do zakupu.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.