Prezent dla gości na chrzest – serce magnes

Prezenciki na chrzest dla gości to idealny sposób na utrwalenie wspomnień z niepowtarzalnej uroczystości kościelnej. Pamiątka w postaci magnesu o wymiarach 7,0x 6,0 cm wykonana została z wytrzymałej sklejki brzozowej. Całość dokładnie wyszlifowano i wygładzono, co dodatkowo podnosi walory estetyczne prezentu. Upominek ozdobiono napisem „Dziękujemy za przybycie!”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Warto zwrócić uwagę na piękny nadruk przedstawiający śpiącego chłopca. Grafikę uzupełniają niebieskie wstawki chociażby w postaci kwiatów. Upominek prezentuje się bardzo elegancko. Informację dotyczące personalizacji prezentu dla gości na chrzest prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia można dokupić woreczek ze sznureczkiem.

prezenciki na chrzest
Prezenciki na chrzest – serduszko niebieskie

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Dlatego chcą oni przeżywać je w gronie najbliższych. Obecnie modne stało się dziękowanie gościom za przybycie. Jeżeli nie masz pomysłu, jak to zrobić, zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy drewniane serduszka, magnesy ze specjalnym nadrukiem. Ta forma podziękowania jest bardzo elegancka i zarazem satysfakcjonująca. Podziękowanie w postaci serduszka to jednocześnie świetna pamiątka. Prezent dla gości na chrzest występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – różowym dla dziewczynki i niebieskim dla chłopca.

prezent dla gości na chrzest
Prezent dla gości na chrzest – serduszko różowe

Opis produktu ze strony OLX:

Profesjonalne podziękowania dla gości z okazji chrzcin w postaci drewnianych serduszek z nadrukiem – „dziękujemy za przybycie”, datą wydarzenia i imieniem dziecka to najlepszy sposób wyrażania wdzięczności za przybycie na to wydarzenie. Jeżeli szukasz pomysłu na podziękowanie dla swoich gości, wybierz oferowane serduszka, które są nie tylko eleganckim podarunkiem, formą podziękowania, ale i doskonałą pamiątką na długie lata. Prezenciki na chrzest w konkurencyjnej cenie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.