Prezent dla gości komunijnych – magnesy

Podziękowanie komunijne dla gości to unikalny prezent, który nie tylko przypomni o uroczystości, ale będzie również wspaniałą ozdobą w domu. Produkt wykonany został z wytrzymałej sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Wyszlifowana powierzchnia jest pozbawiona wszelkich wad fabrycznych; w tym nieestetycznych przepaleń. Umieszczony z tyłu magnes nie odznacza się i okazuje się niezwykle praktyczny. Prezencik dla gości komunijnych zawiera elegancki napis przypominający o okazji. Poniżej znajduje się imię świętującego dziecka oraz data uroczystości. Na uwagę zasługuje uroczy obrazek przedstawiający ciemnowłosego chłopca. Postać uśmiecha się i stoi na tle niebieskich kwiatów. Grafika idealnie dopasuje się do wielu świętujących dzieci. Do każdego prezenciku dla gości komunijnych dołączamy dodatkowo (opcja płatna) woreczek celofanowy, w który możesz go zapakować. Wszelkie informację dotyczące personalizacji zamówienia prosimy wysyłać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu.

prezencik dla gości komunijnych
Prezencik dla gości komunijnych – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 5,3 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oferujemy modne i ciekawe serduszka drewniane na podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Komunię Świętą. Wykonujemy prezent dla gości komunijnych z dobrych materiałów, z należytą starannością, z użyciem nowoczesnych narzędzi. Z jednej strony serduszko zdobi okolicznościowy nadruk, a z drugiej zaś znajduje się magnes. Dzięki temu można umocować je do lodówki. Nasze serduszka są nie tylko atrakcyjne, ale i tanie. To idealny sposób na wyrażanie wdzięczności za obecność na takich właśnie wydarzeniach.

prezent dla gości komunijnych
Prezent dla gości komunijnych z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Drewniane serduszka z nadrukiem i magnesem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą podziękować swoim gościom za obecność na wydarzeniu, jakim jest Komunia Święta. To nowoczesna forma dziękowania i zarazem niedrogi upominek. Prezencik dla gości komunijnych może stać się dekoracją lodówki, a nawet całego pomieszczenia. Ze względu na okolicznościowy nadruk, będzie trwałą pamiątką.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.