Prezenciki na Komunię dla gości – serduszka

Prezenciki na komunię dla gości to oryginalny sposób na okazanie wdzięczności za ich obecność podczas uroczystości. Podarunek w postaci magnesu okazuje się wyjątkowo uniwersalny i praktyczny. Produkt o wymiarach 7,0 x 6,0 cm wykonany został w całości ze sklejki brzozowej. Wyszlifowany element jest pozbawiony wad fabrycznych, w tym nieestetycznych przypaleń. W górnej części umieszczono podziękowania, pod nimi z kolei przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Uwagę zwraca urocza grafika przedstawiająca ciemnowłosą dziewczynkę z różańcem i książeczką w dłoni. Obrazek idealnie komponuje się z nadrukiem w postaci różowych kwiatów. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia prosimy umieszczać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” (przy dokonywaniu zakupu). Do każdego prezenciku na komunię dla gości dołączamy (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem, w który możesz zapakować upominek.

prezenty na komunię dla gości
Prezenty na Komunię dla gości – serduszka magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oferujemy eleganckie prezenciki na Komunię dla gości, które tworzymy wyłącznie z najlepszych materiałów, w zgodzie z obowiązującymi trendami. Nasze upominki są starannie wykończone, dopasowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Jeżeli nie masz pomysłu na podziękowanie dla gości, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której być może znajdziesz coś dla siebie. Proponujemy różne upominki dla gości komunijnych, a wybór zależy od Ciebie.

prezenciki na komunię dla gości
Prezenciki na Komunię dla gości – serduszka

Opis produktu ze strony OLX:

Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na podziękowania dla gości komunijnych z kolorowym nadrukiem postanowiliśmy dołączyć je do swojej oferty. Proponujemy nowoczesne, eleganckie, starannie wykonane prezenty na Komunię dla gości, które doskonale wyglądają i są solidne. Mamy w swojej ofercie drewniane produkty, które w stu procentach spełniają oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z naszą pełną ofertą podziękowań, wśród których na pewno każdy znajdzie dla siebie idealne. Promocyjna cena i kilka wzorów do wyboru.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.