Prezenciki na chrzest dla gości z nadrukiem

Chrzest to wydarzenie, które pozostaje w pamięci rodziny przez dług czas. Warto utrwalić wspomnienia z tej pięknej uroczystości poprzez spersonalizowane upominki. Magnes o wymiarach 8,3 x 7,1 cm wykonany został z wyszlifowanej sklejki brzozowej. Element pozbawiono przypaleń oraz ewentualnych wad fabrycznych. Nie ma wątpliwości, że największą ozdobą prezenciku dla gości na chrzciny jest zaprojektowana grafika. Nadruk przedstawia śpiącą dziewczynkę w otoczeniu kwiatów i ulubionej zabawki. Całość pięknie się ze sobą komponuje, również pod względem kolorystycznym. Obok umieszczono podziękowania oraz przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości.

Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia prosimy umieszczać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” (przy dokonywaniu zakupu). Imię należy podać w odmienionej formie (np. Łucji). Do każdego prezenciku dla gości na chrzciny dołączamy (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem, w który możesz zapakować upominek.

prezenciki dla gości na chrzciny
Prezenciki dla gości na chrzciny – wzór różowy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Tylko u nas w tak atrakcyjnej cenie kupisz drewniane serduszka na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzciny. Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu, wybierz nasze drobne upominki, które są zarazem doskonałą pamiątką na lata. Na każdym z serduszek wykonujemy kolorowy nadruk. Napis właściwie może być dowolny, choć zwykle są to słowa „dziękujemy za przybycie”, data wydarzenia i imię dziecka. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Prezenciki na chrzest dla gości w dwóch wersjach kolorystycznych – różowe dla dziewczynki i niebieskie dla chłopca.

prezenciki na chrzest dla gości
Prezenciki na chrzest dla gości – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Wszystkim naszym klientom, którzy szukają efektownego upominku w ramach podziękowania dla gości biorących udział w chrzcie świętym, proponujemy wysokiej jakości drewniane serduszka, które wykonujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu nasze prezenciki dla gości na chrzciny są eleganckie i praktyczne. To dobrej jakości produkty, które ze względu na magnes i nadruk są pamiątką i praktyczną ozdobą lodówki.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.