Praktyczny prezent na Dzień Matki

Ilekroć przychodzi czas na świętowanie dnia matki – tylekroć wiele osób bije się z myślami, co tym razem podarować swojej mamie. Może kwiaty, a może czekoladki? Czy ma to być bardziej dekoracyjny, czy też praktyczny prezent na dzień matki? Bez względu na to, w którą stronę wolisz pójść przed 26 maja tego roku – prezentowana zawieszka sprawdzi się na pewno!

Zadbaliśmy o to, by drewniana zawieszka na Dzień Matki zachwycała pod każdym względem. Szata graficzna została dobrana tak, aby idealnie wpisywać się w charakter święta. Pozostawiamy jednak wybór koloru Tobie – w końcu najlepiej wiesz, co spodoba się Twojej mamie. Poza estetycznymi walorami – jest to również bardzo solidny prezent dla mamy. Trwały, bo wykonany ze sklejki brzozowej o optymalnej, 3-milimetrowej grubości. Taki dobór materiału sprawi, że nawet po wielu latach od wręczenia zawieszka będzie się wciąż pięknie prezentować. Do zawieszki dołączony sznurek jutowy.

Dzień Mamy coraz bliżej, teraz gdy już wiesz co podarować ukochanej mamie – nie czekaj ze złożeniem zamówienia na ostatnią chwilę, ale już teraz za pomocą kilku kliknięć dokonaj zakupu i gdy przyjdzie czas świętowania, będziesz gotowy w 100%.

praktyczny prezent na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.