Pomysły na prezent na Dzień Matki – serca

To już czas na to, by zastanowić się jaki upominek na Dzień Matki wybrać w tym roku – 26 maja zbliża się wielkimi krokami. Nie musisz jednak stawiać na sztampowe i przewidywalne pomysły na prezent na dzień matki, gdy do dyspozycji masz coś tak oryginalnego jak prezentowane drewniane serduszko. Co więcej, jest w tak niskiej cenie, że każde dziecko może sobie na taki zakup pozwolić!

Dbamy o to, by wszystkie nasze magnesy zawsze spełniały wysokie oczekiwania względem jakości i trwałości. W końcu każda mama zasługuje na to, by dostać nie tylko ładny, ale też solidnie wykonany prezent! Dlatego do ich wykonania używamy wyłącznie porządnej klasy sklejki brzozowej o optymalnej grubości 3 mm, a jednostronny nadruk jest umieszczany na jej powierzchni z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Serduszka są ręcznie szlifowane.

Efekt końcowy mówi sam za siebie – doskonale dopracowany prezent na dzień mamy, który będzie cieszył ukochaną matkę nie tylko w czasie jej święta, ale jeszcze przez długie lata. Z czasem nabierze szlachetności i będzie wyglądać jeszcze ładniej!

pomysły na prezenty na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 7,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.