Pomysł na prezent na Dzień Matki – serce

Oryginalne, śliczne i wzruszające – drewniane serduszko to gotowy pomysł na prezent na dzień matki, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie! Każda mama będzie zachwycona dokładnością wykonania, estetyką i oczywiście – wyjątkowym charakterem tego uroczego drobiazgu.

Najlepsze jest to, że poza funkcją estetyczną i sentymentalną – podobnie, jak tradycyjne magnesy jest też elementem praktycznym. Świetnie sprawdzi się jako kuchenny gadżet na lodówce. Warto również zwrócić uwagę na optymalne wymiary tego upominku – wystarczająco duże, by ładnie się prezentować i równocześnie na tyle poręczne, aby nie przytłaczać powierzchni. Każda mama doceni taki upominek!

Prezent na Dzień Matki wykonany ze sklejki brzozowej już sam w sobie stanowi świetny podarunek, ale z racji tego, że jego cena jest niezwykle atrakcyjna – spokojnie możesz go potraktować jako dodatek do większego upominku. Sam zdecyduj! My dajemy Ci pewność, że dostarczymy zamówione serduszko jak najszybciej pod wskazany adres. 26 maja już za chwilę, nie zwlekaj!

pomysły na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.