Pomysł na laurkę na Dzień Babci i Dziadka

Elegancka kartka z życzeniami jest zawsze mile widziana, przez każdego i przy każdej okazji. To dobra wiadomość, ale z drugiej strony dając coś tak oczywistego na Dzień Babci i Dziadka – dobrze jest postarać się nadać temu jednak trochę więcej wyjątkowości. Wykorzystana tutaj sklejka brzozowa może to zapewnić – nie jest to więc kartka papierowa, ale drewniana, co już ją wyróżnia na tle innych. Najlepsza jest jednak możliwość personalizacji, dzięki której tym bardziej można uszczęśliwić odbiorców – ukochanych Dziadków.

Stylowa kartka nie byłaby dobrym wyborem, gdyby jakość pozostawiała zbyt wiele do życzenia. Tutaj jednak nie trzeba się tym martwić – wręcz przeciwnie, jest to rzecz tak solidnie zrobiona, iż jest więcej niż pewne, że będzie cieszyć i wzbudzać piękne wspomnienia przez długie, piękne lata. Bądź więc wnukiem, który potrafi pokazać Dziadkom jak bardzo ich kocha i szanuje w oryginalny sposób – personalizowana kartka na pewno ułatwi to zadanie i wzruszy seniorów rodziny do łez szczęścia.

pomysły na laurkę na dzień babci
Pomysły na laurkę na Dzień Babci

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiar upominku: 13,0 x 13.0 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • do kartki dołączona jest koperta,
  • wysokiej jakości kolorowy nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Jeśli szukasz uroczego, a jednocześnie oryginalnego i naprawdę niedrogiego prezentu, który sprawdzi się w przypadku Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, ta nietypowa kartka z życzeniami to naprawdę bardzo dobry wybór. Wykonana z brzozowej sklejki, którą bardzo dokładnie wyszlifowano. Dzięki temu jej powierzchnia nie zawiera żadnych przypaleń. Nadruk zwraca uwagę swoją wysoką jakością – jest wyjątkowo wyraźny, a kolory perfekcyjnie dobrane. Do kartki dołączona jest koperta, która sprawia, że upominek jest jeszcze bardziej wyjątkowy. To świetny pomysł na prezent, który można spersonalizować, dodając do niego podpis i datę.

pomysł na laurkę na dzień babci
Pomysł na laurkę na Dzień Babci i Dziadka

Opis produktu ze strony OLX:

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe chwile, które pozwalają znacząco podziękować im za czas i miłość, które nam zaoferowali. Warto zdecydować się więc nie tylko na życzenia, ale również na drobiazg, który wzbudzi w nich uśmiech. Prezenty na Dzień Babci mogą być różne. Jednym z nich jest karteczka z Twoją personalizacją. Laurka została wycięta laserem w 3 mm drewnie brzozowym. Nie posiada nadpaleń i defektów w postaci drzazg. Dostępne różne wzory w ciekawych motywach. Czy nasz pomysł na laurkę dla Babci i Dziadka spodobał się Tobie?

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.

UWAGA! Pamiątka nie jest obecnie w sprzedaży – zobacz inne przedmioty na sprzedaż.