Podziękowanie za przybycie na chrzest

Podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest to unikalny prezent, który nie tylko przypomni przybyłym o uroczystości, ale będzie również wspaniałą ozdobą w domu. Upominek w kształcie serca wykonano ze sklejki brzozowej o wymiarach 8,3 x 7,1 cm. Przyklejony z tyłu magnes jest subtelny, a przy tym trwały. Produkt charakteryzuje się wyjątkowo estetycznym wyglądem. Jednostronny, wysokojakościowy nadruk obejmuje napisy (podziękowania, imię dziecka oraz data) i kolorową grafikę. Uwagę zwraca wizerunek małego aniołka patrzącego w przestrzeń. Całość świetnie komponuje się z nadrukowanymi kwiatami w różowych barwach. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Podziękowanie za przybycie na chrzest ma dołączony (opcja dodatkowo płatna) woreczek celofanowy oraz sznureczek.

podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest
Podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Wszystkim, którzy poszukują oryginalnych pomysłów na podziękowanie dla gości biorących udział w chrzcinach ich dziecka, proponujemy wysokiej jakości drewniane serduszka z napisem dostosowanym do okoliczności. Dostarczamy starannie wycięte z dobrego jakościowo drewna serduszka, które idealnie pasują na tę okazję. Nadają się dla gości w każdym wieku i dowolnej płci. Jeżeli szukasz czegoś podobnego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Drewniane pamiątki za przybycie na chrzest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

podziękowanie za przybycie na chrzest
Podziękowanie za przybycie na chrzest dla gości

Opis produktu ze strony OLX:

Pragniemy przedstawić ofertę drewnianych serduszek ze sznureczkiem, które są wzbogacone efektownym napisem. Serduszka te doskonale nadają się na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest święty. Są starannie wykonane z użyciem nowoczesnych narzędzi i tylko dobrych materiałów. Istnieje możliwość wykonania dowolnego napisu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Oferujemy personalizowane upominki na różne okazje.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.