Podziękowanie za przybycie na chrzciny

Podziękowanie za przybycie na chrzciny w postaci magnesu na lodówkę pozwoli gościom na długo zachować wspomnienia z tej szczególnej uroczystości. Upominek o wymiarach 7,0 x 7,0 cm został wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej.  Produkt w kształcie czterolistnej koniczyny dokładnie wyszlifowano i wyczyszczono, pozbawiając go tym samym ewentualnych wad fabrycznych. Prezent zdobi wysokiej jakości nadruk. Napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka]” zajmuje główną część. Poniżej przewidziano miejsce na datę uroczystości. Zaprojektowana grafika przedstawia białą gołębicę – symbol Ducha Świętego. Całość uzupełniają kwiaty utrzymane w niebieskiej kolorystyce. Informacje niezbędne do personalizacji zamówienia prosimy wpisywać w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Imię należy podać w odmienionej formie (np. Adama.)  Podziękowania po chrzcinach mogą być dodatkowo (opcja płatna) ozdobione woreczkiem celofanowym dołączonym do każdego zamówienia.

podziękowania po chrzcinach
Podziękowania po chrzcinach – wzór niebieski

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Realizujemy zamówienia na drewniane koniczynki wycinane z wysokiej jakości drewna przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Każde z nich jest wyposażone w magnes, dzięki czemu mogą być mocowane do lodówki. Stanowią doskonałą dekorację tego urządzenia i zarazem pamiątkę na długie lata. Wykończone kolorowym nadrukiem. Dostarczamy podziękowanie za przybycie na chrzciny w dowolnych ilościach, w atrakcyjnych cenach, prosto pod wskazany adres. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Podziękowanie za przybycie na chrzciny – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Wykonujemy oryginalne podziękowania dla gości za przybycie na chrzciny. Tworzymy je z wysokiej jakości drewna w formie koniczynek. Z jednej strony tworzymy efektowny nadruk, a z drugiej zaś magnes. Dzięki temu nasze podziękowania po chrzcinach można mocować na lodówce. Są wówczas świetną dekoracją lodówki i całego pomieszczenia, a także świetną pamiątką na długie, długie lata. Możemy dostarczyć je w każdych ilościach, w ustalonym wcześniej terminie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.