Podziękowanie za prezent komunijny

Zawieszka okazuje się idealnym podarunkiem komunijnym dla gości przybyłych na uroczystość. Symboliczny prezent o wymiarach 7,0 x 6,0 cm wykonany został z wytrzymałej sklejki brzozowej. Produkt wyszlifowano i pozbawiono wszelkich przypaleń oraz zarysowań. Wysokojakościowy napis z podziękowaniami zajmuje główną część serduszka. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Uwagę zwraca elegancka grafika przedstawiająca kielich z hostią – symbol przyjmowanego sakramentu. Zawieszka dedykowana chłopcom ozdobiona została nadrukiem w postaci niebieskich kwiatów. Podziękowanie za prezent komunijny ma dodatkowo (opcja płatna) dołączony woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

podarunki komunijne dla gości
Podarunki Komunijne dla gości – serduszka zawieszki

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Przygotowując się do Komunii Świętej, trzeba zadbać nie tylko o strój komunijny, książeczkę i inne tego typu rzeczy, ale również o zaproszenia komunijne i podziękowania na komunię. Podziękowania stały się równie ważne i popularne jak zaproszenia, bez których nie można zaprosić gości. Chcąc podziękować im za przybycie, nie wystarczy już tylko powiedzieć słowo – dziękuję. Aby uczynić to z klasą i na poziomie, należy podarować im oryginalne podziękowanie za prezent komunijny, jak te, które można znaleźć w naszej ofercie.

podarunki komunijne dla gości
Podarunki komunijne dla gości – serca z nadrukiem

Opis produktu ze strony OLX:

Wbrew pozorom prezenty dla gości komunijnych to bardzo dobry pomysł. Każdy lubi tego typu upominki. Dlaczego więc nie podarować ich gościom przybyłym na to jakże ważne wydarzenie? Mamy w swojej ofercie coś, co mogłoby spodobać się każdemu. Oferujemy specjalne, oryginalne i eleganckie podarunki komunijne dla gości. Wykonujemy je z należytą starannością, tylko z użyciem wysokiej jakości materiałów. Dostarczamy stylowe podziękowania w każdych ilościach i dla każdego.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.