Podziękowanie za obecność na Komunii

Starannie wykonana zawieszka to prezent, który sprawi, że goście poczują się ważni i docenieni. Podziękowanie za obecność na komunii wykonane zostało ze sklejki brzozowej o wymiarach 7,0 x 6,0 cm. Element poddano starannej obróbce i szlifowaniu. W górnej części upominku umieszczono napis „Dziękuję za obecność w tym ważnym dniu!”. Poniżej z kolei imię dziecka, które przyjęło sakrament oraz datę uroczystości. Ponadto, zaprojektowano elegancką grafikę przedstawiającą kielich z hostią. Całość uzupełnia nadruk w postaci różowych kwiatów i serduszek. W celu personalizacji zamówienia prosimy o podanie niezbędnym informacji (imię dziecka, data) w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi”. Podziękowania z okazji pierwszej komunii świętej możesz dodatkowo (opcja płatna) zapakować w dołączony do zamówienia woreczek.

podziękowanie za obecność na komunii
Podziękowanie za obecność na Komunii – serca zawieszki

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Wszystkie pamiątki komunijne dla gości, jakie oferujemy są ręcznie tworzone z użyciem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są takie trwałe i solidne. Wykonujemy podziękowania z okazji Pierwszej Komunii Świętej pod konkretne zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć je w każdych ilościach. Dziś pamiątki komunijne dla gości są elementem, o którym nie powinno się zapominać. To bardzo miły gest, który zapada w pamięci na długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podziękowania z okazji pierwszej komunii świętej
Podziękowania z okazji Pierwszej Komunii Świętej – zawieszka

Opis produktu ze strony OLX:

Komunia Święta jest wydarzeniem, które na zawsze zapada w pamięci każdego dziecka i jego rodziców. Aby przedłużyć to piękne wspomnienie również gościom komunijnym, wystarczy obdarować ich równie przepięknym gestem, jakim są podziękowanie za obecność na Komunii dla gości. W naszej ofercie można znaleźć oryginalne, eleganckie, solidnie wykonane podziękowania, które subtelnie zdobione „wpadają w oko” i wzbudzają podziw. Nasze podziękowania komunijne dla gości są chętnie kupowane w każdych ilościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.